Bizi seçen müşterilerimize teşekkür eder ve herhangi bir sorunları olduğunda veya sormak istedikleri teknik bilgi olduğunda istedikleri zaman arayabileceklerini vurgulamak isteriz. Gün içerisinde başvurduğunuzda ve teknik servisimizle görüştüğünüzde, sorun yaşadığınız cihazı müsait olunan ilk anda alacak ve bakım onarımını yaparak teslim edeceğiz. Bursa Ariston servisi özellikle il genelinde ilgi görmesi ve güvenilir olması nedeniyle adını duyurmasının yanı sıra, cihazların verimi artırabilen bir kurum olarak tanımlanması sayesinde kalitesini yükseltebiliyor.

Neden Biz?

Kullanıcıların hangi cihazla ilgili sorun yaşadığı fark etmeksizin özellikle son derece uygun bir bakım ve onarım değeri belirlememiz nedeniyle büyük bir avantaj olmamız dikkat çekiyor. Türkiye’de çoğu kurumun sadece süreci kendisinin kontrol etmesi ve herhangi bir bilgi paylaşma gayreti içerisinde bulunmaması nedeniyle müşteriler de firmalara güvenemeyebiliyor. Bu durumun üstesinden gelinmesi amacıyla ustalarımız hem kendi bilgilerini müşterilere aktarıyorlar hem de çok küçük ve teknik servis çağırılması gerekmeyen durumlarla ilgili bilgi veriyorlar. Böylece her zaman için bir müşterimizle pek çok farklı ev eşyasıyla ilgili özel anlaşmalar yaptığımız ve karşılıklı olarak görüşerek cihazları tamir ettiğimiz olmuştur. Bu durum tamamen kalitemizin artmasını ve zamanla adımızın da Bursa genelinde, daha sonra diğer şehirlerde duyulmasına neden olmuştur.

Müşterilerimizin Yorumları Nasıl?

Bu zamana kadar karşılıklı olarak yaptığımız her türlü işlem için özellikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve belirttikleri özel durumları tam olarak karşılayabilmeyi hedefliyoruz. Uzun yıllar boyunca piyasadaki çok yüksek fiyat veren kalitesiz kuruluşlardan kurtulmak için özel adımlar atılabilir. Sadece genel bir bakım yapıldığı için dahi yüzlerce Türk Lirası isteyen firmalardan olmamamız ve tamamen müşteri memnuniyetine önem vermemiz ve gerekli olan bilgileri paylaşıyor olmamız sayesinde özel yapımızı koruma konusunda başarılı olabiliyoruz. Neden Bursa Ariston servisi? Çünkü Bursa Ariston servisi tamamen müşterilerin yerine kendini koyarak hizmet veren bir kuruluştur. Bu nedenle müşterilerimize neye para ödeyecekleriyle ilgili bilgileri saklamak yerine açık olarak belirtiyor ve bu sayede en güvenli kurumlardan bir tanesi haline geliyoruz.