Teknik servis konusundaki bilgi birikimimiz ve aynı zamanda müşterilerimizin isteklerine uygun hareket edebilen yapımızla birlikte her zaman için hem uygun fiyatlı hem kaliteli özelliğimizle dikkat çekebiliyoruz. Kurumumuz hakkında yapılacak olan yorumların önceki müşterilerimizin ağzından çıkması ve tamamının övgü dolu olması bizi çok mutlu ediyor. Uzman olarak tanımlanabilecek çalışanlara sahip olmamı ve her alanda tamamen başarılı bir hale gelebilmemiz gerekebiliyor. Hakkımızda yapılan eleştiriler ise Bursa Ariston servisleri ile iletişime geçmemiş ve cihazını emanet etmemiş kişilerden geliyor. Bu nedenle adımızı iyi bir şekilde duyurabilmek ve binlerce kişiye her zaman hitap edebilmek için özel olarak gün geçtikçe daha fazla çaba sarf ediyoruz.

Bursa’da Hizmet Veriyoruz

Müşterilerin isteklerine uygun ve aynı zamanda kurumumuzun hizmetlerine bağlı olarak Türkiye genelinde hizmet verebilmeyi hedefliyoruz. Böylelikle pek çok özel üreticinin ana teknik servisi olmayı başarabilecek ve gelecek yıllarda da bu başarımızın devamlılığını sürdürebileceğiz. Özellikle Bursa genelindeki imkanlardan çok fazla yararlanılabileceğini vurgulamamızın temel sebebi, şehrin her noktasına ulaşım sağlayarak teknik servis olanağı tanıyabiliyor olmamızdır. Türkiye’de bu şekilde hizmet veren ve müşterilerine gün içerisinde yeni imkanlar tanıyan kurum sayısının az olması da bizi ileriye taşıyabilecek en önemli özelliğimizden biri olarak tanımlanabilir.

Kaliteli Hizmet Vermek Temel Prensibimiz

Son yıllarda teknik servis alanındaki ilerlememiz sayesinde usta sayımızı da artırarak yolumuza çok daha başarılı bir şekilde devam edebiliyoruz. Şirketin sağladığı olanakları incelediğinizde tamamen avantajınıza olacak pek çok farklı durumun olduğunu görebilirsiniz. Çok fazla cihaz bulunuyor ve bunların her biri genel olarak uzun yıllar boyunca hasarsız, sorunsuz çalışmaya devam edilebilecek biçimde piyasada yer alabiliyor. Test edilmesini sağlamak, genel bakım yapılmasıyla ilgili gerekli adımları atmak ve tamir sürecinin başlatılmasıyla ilgili girişimlerde bulunmak mümkündür. Özellikle son dönemde fakat her zaman için çamaşır makineleri ve iklimlendirme sistemleri bozulmaya müsait yapıları nedeniyle belirli aralıklarla kontrol edilmesi gereken yapılara sahiptirler. Doğal olarak sağladığımız hizmetin uzun vadeli olabilmesi ve ödenecek olan paranın tam olarak karşılığının alınabilmesi için artık oldukça önemli faaliyetlerde bulunulabiliyor.