Ariston kombinin verdiği hizmetten yararlanırken aynı zamanda bakım onarım çalışmalarının yapılmaya devam edilebilmesi için Bursa’da Ariston kombi tamircisi ile iletişime geçilebilir. Böylelikle çok daha uygun fiyatlı bir şekilde çalışmaların gerçekleştirilmesi mümkün olabilecek ve aynı zamanda uzun yıllar boyunca sorun çıkartmayacak olan kombinin yapısı incelenerek düzenlemeler yapılabilecektir. Taahhüt edilen değerler aralığında olması beklenen kombilerin kullanım süreci ve bakım yapılma aralıkları belirlidir. Eğer bunlara uygun hareket edilmezse direkt olarak belli başlı sorunlar ortaya çıkmaya başlayabilecek ve sonrasında da verim düşerek kalitesiz bir kullanım süreciyle karşılaşılacaktır. Bakım yapılması halinde ise tüm bu durumlar, kombinin ve peteğin incelenmesiyle birlikte üstesinden gelinebilecek süreci ortaya çıkaracaktır.

Bursa’da Kombi Servisleri

Ülkemizdeki hizmet süresi boyunca sadece belirli sorunlar ortaya çıkmış olması ve arıza kodlarının net bir şekilde değerlendirmeye açık tutulması aracılığıyla kodlarla durumu öğrenebilirsiniz. Firmamıza bu arıza kodlarını belirterek de nasıl bir sorun yaşadığınızın anlaşılmasını sağlayabilir ve Bursa’da bulunan kurumumuza müracaat edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde, belirtmiş olduğunuz adrese gelecek olan ekibimiz detaylı bir incelemenin ardından çalışmalarına başlayacaktır. Böylelikle kombi sökülecek, iç kısmı ve suyu tam olarak temizlenecek ve istenen sonuç alınana dek kombinin yanından ayrılınmayacaktır. Türkiye genelinde teknik hatalarla ve kullanım süreciyle ilgili değerler tam olarak oluşturulmuş olması nedeniyle artık Bursa’da bulunan servisimizden detaylı yardım alabilirsiniz.

Ariston Kombi Tamiri

Ariston kombi servisi sayesinde istediğiniz zaman diliminde bakım için gelmelerini sağlayabilir ve böylelikle de direkt olarak genel bakım yaptırabilirsiniz. İstenmediği taktirde bir parça değiştirilmeyeceğini bilmeli ve tamamen her türlü durum bilgileriniz dahilinde ilerleyeceği için süreci takip etmelisiniz. Tamirle ilgili bir sorunuz olduğu taktirde veya bilgi almak istediğinizde ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki süreç doğrultusunda hızlı bir şekilde direkt olarak yenilenen teknikler sayesinde kombinin tamirinin yapılması mümkün olacaktır.

  • Kombinin içindeki su boşaltılmalı
  • Genleşme tankının havasının ayarlanması 0,75 Mbar değerinden az olmasının önüne geçilmesi gerekiyor.
  • İç ve dış temizlik tam olarak yapıldıktan sonra brülör de temizlenir ve dönüş filtresi, kombi geneli temizlik yapılarak yerlerine monte edilir. Gaza da dikkat edildikten sonra sistem tekrar çalıştırılır.