Özel teknikler sayesinde temizlenen kombilerin ve peteklerin, tüm tesisat bünyesinde önemli bir yeri bulunuyor. Bunlardan herhangi birine zarar gelmesi, tıkanıklık oluşması veya verimde düşüş yaşanması halinde özellikle uzun vadede Ariston kombi petek temizliği yapılmadığı için büyük sorunlar ortaya çıkabilecektir.

Ariston Petek Temizliği

Müşterilerimize sunduğumuz imkanlar doğrultusunda artık özellikle de güven ortamının oluşması için özel çaba sarf ediyoruz. Kullanılan teknikler sayesinde petek temizleme sürecinde yüzde yüz verim elde ediyoruz ve hiçbir problem ortaya çıkmaksızın da gerekli olan girişimlerde bulunabiliyoruz. Ülkemizde son yıllarda oldukça büyük bir öneme sahip olmaya başlamış olan kombinin değerinin artmasıyla birlikte uzun vadeli bir hizmet sürecinin ortaya çıkması istenmiştir. Genel anlamda temizlik sadece tozun ve pasın arındırılmasıyla ilgili değil, aynı zamanda katranın dışarıya boşaltılmasını da içeriyor. Gün içerisinde petek temizliği için istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir ve şu işlemleri yaptırabilirsiniz;

  • Öncelikle petek yerinden sökülebilmesi için ilk olarak içerisindeki kirli su bir leğene boşaltılır.
  • Sonrasında ise boşaltılan petek lavaboya veya klozete içerisindeki kirli sıvının akıtılması için açılan yerinden bir hortumla bağlanır.
  • Hortumun bir kısmı peteğin sol alt bacağında dururken, sağ üstten veya sağ alttan da direkt olarak temiz ve ilaçlı olan suyla basınç yapılır. Böylelikle peteğin iç bölgesi tam olarak kirden ve katrandan arındırılmış olur. Uzun vadede son derece etkili olan bu yöntemler sayesinde peteklerinizin tamamını temizleyebilirsiniz.

Bursa’da Petek Temizliği Servisi

Teknik servisi çağırdığınızda, her türlü markada uzmanlaşmış olmaları sayesinde size hem sorunla ilgili bilgi verebilecekler hem de sorunu çözebileceklerdir. Isınmayla veya alevlendirme süreciyle ilgili problem yaşıyorsanız, bu durumu yetkili servisimize bildirebilir ve rahatlıkla yardım alabilirsiniz. Bursa Ariston kombi petek temizliği sayesinde siz de bir yıl boyunca hiçbir şekilde bakım yaptırmaya ihtiyaç duymaz ve yeniden kombinizi kaliteli, verimli ve uzun ömürlü biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye genelinde verilen hizmetin son teknoloji ürünlerle herkese ulaştırılması sayesinde artık istediğiniz her zaman için kurumumuzla iletişime geçebilir ve bilgi edinebilir, randevu alabilirsiniz.