Evinizdeki veya iş yerinizdeki buzdolabından rahatsızsanız ve çok büyük problemler oluştuğunu düşünüyorsanız buzdolabı servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle soğutmayla veya damlamayla ilgili genel problemlere ek olarak, sizin şikayetçi olduğunuz konu üzerine yoğunlaşılabilecektir. Müşterilerimize tamamen uygun fiyatlı bir bakım onarım süreci sunuyoruz.

Buzdolabı Teknik Servis Hizmeti

Uzun vadeli bir şekilde hizmet verilebilmesi ve aynı zamanda Bursa genelinde müşterilerin her birine ısıtma ve soğutma sürecinde pas oluşturmayacak dolap hazırlanabiliyor. Fakat sızdırma veya direkt olarak paslanmayla ilgili süreçte aslına bakıldığında ilerleyen yıllarda da kalite artış gösterebileceği gibi, aynı zamanda serviste diğer beyaz eşyaları da tamir ettirebilirsiniz. Kombi, doğalgaz petekleri, klimalar gibi iklimlendirme cihazlarının tamamında olan uzmanlığı buzdolabında da ustalarımız çalışmalarında gösterecektir. Bu sayede şikayetinizi belirtmeniz halinde dolabın bu soruna neden olan bölümü incelenecektir. Ardından genel bir kontrol yapıldıktan sonra problemin ortadan kaldırılıp kaldırılmadığına bakılabilir.

  • Buzdolabının yerinin çok fazla değiştirilmesi
  • Yazın ve kışın elektrik tüketiminin çok fazla fark etmesi
  • Üç seneden uzun süre boyunca kullanılması
  • Orijinal olmayan eklentiler yapılması

Gibi durumlar bulunuyorsa teknik servisle iletişime geçtiğinizde, genel bir bakım önerilecek ve bu sayede hangi alanlarla ilgili sorun olduğu net bir biçimde anlaşılabilecektir.

Bursa’da Buzdolabı Servisleri

Bursa genelinde hizmet verilmeye devam edilen servislerle birlikte gerekli olan tüm çalışmalar artık özel makinelerle veya özel motorla birlikte yapılabiliyor. Uzun vadede son derece önemli adımlar atılmasıyla birlikte artık istediğiniz zaman Bursa Ariston buzdolabı tamircisi arayabilir ve ulaştığınız kuruluştan yardım talep edebilirsiniz. Kombilerin belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılmaya ihtiyaç duyan bir sistemi olması, doğal olarak uzun yıllar bakımsız çalışması halinde veriminin düşeceğini ortaya koyacaktır. Türkiye genelinde herhangi bir problem ortaya çıkmaması, aynı zamanda kazançlı çıkılabilmesi ve her türlü ekonomik girişimde bulunulabilmesi amacıyla artık kombi motoruyla su tahliyesi yapılabilir. Kurumumuza müracaat etmeniz halinde, ihtiyacınız olan işlem direkt olarak yeni kombi almak yerine bakım yaptırmak olacaktır. Özel temizleme kampanyalarından yararlanılabilir ve normalden çok daha düşük fiyatla piyasadaki en uygun değerle birlikte servis bünyesinde buzdolabınızın soğutma kalitesini artırabilirsiniz.